FacebookIcongoogleplusIconYoutubeIcon

sr-schindler-machinery22Перевагою вихідної продукції - бруківки, яка виготовляється на автоматизованій лінії німецької фірми SR-Schindler є: незрівнянна якість, довговічність, міцність, ексклюзивність та оригінальний дизайн. Бруківка виготовляється як із застосуванням високоякісних вихідних матеріалів, таких як мармур, граніт, пісковики різних кольорів, відтінків і фракцій, так і інших інертних заповнювачів, а також має незаперечні переваги над іншими видами тротуарної бруківки і традиційним асфальтним покриттям.

Наприклад, навідміну від асфальтного покриття бруківка не виділяє шкідливих летючих випарів, і не розм'якшується під дією ультрафіолетового випромінювання, довговічна і естетична.

Бруківка виготовлена на обладнанні німецької компанії SR-Schindlerвиділяється різноманіттям колірних рішень і фактур. Оригінальний дизайн і ексклюзивність тротуарної плитки досягається за допомогою великого обсягу варіантів її додаткової обробки.

Виготовлена бруківка складається з верхнього і нижнього шарів:

Вархній шар є фактурним і складається з високоміцного бетону, що містить в собі фракції таких матеріалів як мармурова крихта, щебінь, граніт, пісковики. 
Нижній шар є несучим.

sr-schindler-machinery1Преси SR-Schindler, які використовуються при виробництві продукції можуть створити тиск до 1280 тон, на відміну від інших виробників з потужністю тиску пресів не перевищує 3-5 тон. При тиску понад тисячу тон фактурний і основний шари з'єднуються в єдине ціле, відбувається "зварювання" шарів, що недопускає відшарування. На додаток до цієї технології плитка проходить термообробку підвищується міцність бетону. А повна автоматизація лінії гарантує ідентичність технології виготовлення з будь-яким з видом продукції.

sr-schindler-palitra

Способи обробки фактурного шару плитки.

Будь-яка бруківка після процесу сушіння може бути піддана наступним механічним обробкам:

sr-schindler-machinery2Шліфування - виконується на установці STAR 8000, оснащеної вісьмома секторами алмазних і абразивних каменів. В установці відбувається поступовий процес шліфування поверхні плитки, що розкриває фактуру окремих каменів. Даний вид обробки плитки робить її поверхню ідеально гладкою. За рахунок процесу шліфування легко досягти відкритого виду фракцій крихти природних мінералів різних сортів і відтінків у всій своїй красі, що надає плитці неповторний вигляд. А можливість додавання різних кольорів високоякісного пігменту (ТзОВ “ХЕМТЕХ БАЄРН УКРАЇНА” - дочірне підприємство фірми CHEMTECH BAYERN GmbH - яке пропонує комплексну добавку CH4 для виготовлення бруківки; високоякісні ефективні порошкові пігменти COMFORT для виготовлення вібропресованої продукції; добавку COLOR DRY для порошкових пігментів для підсилення кольору, контрасту та яскравості забарвлення; спеціальний засіб PUTZ-EC для зняття висолів та виквітів - білих соляних плям на поверхнях; спеціальний засіб для просочування IMPREGNAT DRY, який призначений для гідрофобізації та захисту кам'яних, бетонних елементів, вібропресованої бруківки, ФЕМ (фігурних елементів мощення) тощо від несприятливого впливу зовнішнього середовища), ще більше розширює можливості. Дана плитка можна використовуватися навіть для інтер'єрів. 

Шліфування та полірування. Метою новітньої розробки компанії SR-SCHINDLER - шліфувальної машини STAR 8000 - одночасне шліфування всіх продуктів, знятих з пресу за один захід (н-р: 4х40/40 см плити). Процес шліфування не залежить від твердості і зернистості виробів та виконується з високою продуктивністю із найменшими витратами.  Ширина оброблюваної поверхні 600; 900; 1200 мм. Висота продукції до 320 мм.

sr-schindler-machinery3sr-schindler-machinery4sr-schindler-machinery5

sr-schindler-machinery6sr-schindler-machinery7sr-schindler-machinery8

Поверхня, попередньо оброблена будь-яким методом, шліфується циліндричними щітками і при цьому зберігається рельєф, отриманий при попередній обробці. Ширина оброблюваної поверхні від 600 до 1200 мм.

  • Керлінг - являє собою найновіший метод обробки поверхні бетонних виробів. "Керлінг" обробляє фактурний шар плитки шістьма щітками, надаючи поверхні значну гладкість і блиск. В основному використовується після застосування молоточного або дробоструменевого обладнання. Задопомогою процесу обробки щітками дрібні пори закриваються, що перешкоджає накопиченню бруду на поверхні плитки. Ще однією важливою властивістю даної обробки є зниження слизькості поверхні плитки. 

sr-schindler-machinery10sr-schindler-machinery11sr-schindler-machinery12

sr-schindler-machinery13sr-schindler-machinery14sr-schindler-machinery15

  • Обробка молоточною установкою - надає плитці вид популярний в Європі в минулих століттях. Іншими словами це обробка "під старовину". Плитку з такою фактурою можна зустріти на палацових і замкових площах Європи. Її вигляд, з шорсткою і нерівною поверхнею, створює відчуття середньовіччя. Такий ефект досягається численними ударами дрібних молоточків.

sr-schindler-machinery16sr-schindler-machinery17sr-schindler-machinery18

sr-schindler-machinery19sr-schindler-machinery20sr-schindler-machinery21

  • Дробеструменева обробка - до і після процесу шліфування плитка може бути оброблена на дробоструменевій установці. Дана установка оббиває поверхню плитки великою кількістю дрібного дробу, змінюючи рельєф фактурного шару, роблячи поверхню шорсткою, зберігаючи при цьому відкритий вид фракцій природних мінералів фактурного шару. Даний вид обробки дозволяє надовго зберегти початковий вигляд плитки і його природність.

sr-schindler-machinery22sr-schindler-machinery24sr-schindler-machinery28

sr-schindler-machinery25sr-schindler-machinery26sr-schindler-machinery27

Дробеструменева обробка поверхні крихітними сталевими кульками (дробом) перетворює звичайну пресовану бетонну плиту в майже дорогоцінний камінь. Ширина оброблюваної поверхні від 600 до 1250 мм.

На додаток до цього, за допомогою багатодискової установки можна отримати фрагменти плитки, з яких легко скласти самі незвичайні візерунки. Всі ці процеси та способи їх застосування, дозволяють отримати нескінченну різноманітність видів плитки, що в свою чергу дає можливість реалізувати самі незвичайні і екстравагантні ідеї в оформленні.

sr-schindler-machinery29

sr-schindler-machinery30

FacebookIcongoogleplusIconYoutubeIcon