FacebookIcongoogleplusIconYoutubeIcon

topwerk-logo-group

Об'єднання Top-Werk Group із Hess Group найбільшим в світі виробником машини та обладнання для промислового виробництва бетону. Hess Group з Бурбах, провідний постачальник обладнання для виробництва високоякісних готових виробів для бетону та групи Top-Werk з компаніями з багатими традиціями: SR-Schindler Maschinen Anlagentechnik GmbH із Регенсбурга і компанії Prinzing GmbH Anlagentechnik und Formenbau з Блаубойрена, тепер об'єднані в одну групу Top-Werk Group.

 

Прес-реліз
10/12/2013

Внаслідок злиття створена група компаній, що володіє більше десяти представництв в світі, з широким спектром високоякісних технології та інтегрованих комплексних виробничих рішень на всі групи продуктів: вібропресована тротуарна бруківка, фігурні елементи мощення (ФЕМ), бетонні труби, продукти пористого бетону, силікатної цегли, зайняла лідируючі позиції на ринку машин і устаткування для промисловості будівельних матеріалів.

Надійність, ефективність, результативність, а також прагнення підвищення гнучкості при проектуванні форми, кольору і поверхні кінцевих продуктів, збільшуючи ступінь інтеграції та автоматизації процесів, можливість комплексних рішень постійно зростає очікування наших клієнтів.

З широким спектром машин і устаткування для промисловості будівельних матеріалів, зокрема, високоякісного обладнання для виробництва бруківки, газобетонних виробів, бетонних труб, бетонозмішувальні відіграє Hess Group вже давно важлива частка виробників бетонних виробів високої якості.

machinery top werkСпектри продуктів Hess Group прекрасно доповнюють продукцію фірми Top-Werk Group: компанія SR-Schindler (лінії для виробництва бетону та обладнання для переробки плит, блоків, тротуарна плитка та бетон) і компанія Prinzing (бетон для інфраструктури). У HESS працює близько 750 чоловік і має виробничі потужності в Німеччині, Нідерландах, Франції, Росії, Китаї, Індії та Мексиці, а також центри продажів і обслуговування в Канаді та Дубаї. Злиття підтримується за фінансової міжнародної інвестиційної підтримки промислового інвестора CGS, що знаходиться у Швейцарії.

Довготермінові керівники, особи Вальтер Гесс і Роланд Краузе пройшли в 2010 році триособове оперативне управління Ради, пан Ральф Байєр, Тобіас Гесс і Фрідріх Кромбах. Рада буде розширена поточною керуючою групою Top-Werk Group поважними особами Джорджем Прінцінгом і Річардом Шоерлайном.

Розширення значно зміцнило групу компаній тепер вона буде всебічно реагувати на потреби клієнтів та збільшиться обсяг і привабливість інноваційної пропозиції ринку, тому що в цьому сегменті має унікальний ресурс та навички для промисловості.

Ральф Байєр, Президент HESS Group і спікер Ради нової групи, сказав: "В результаті злиття HESS Group із Тоp-Werk Group (Prinzing і SR-Schindler) була створена структура, яка об'єднала всі дисципліни пов'язані з сучасною будівельною технікою та обладнання для промислових будівельних матеріалів. Це дозволить нам краще задовольняти потреби клієнтів та запропонувати інтегровані рішення, небачених раніше масштабів".

За словами президента, пана Крістофа Халлера, партнер товариства CGS менеджмент: "Це злиття дозволить досягти значного розвитку на шляху до забезпечення великих потенційних можливостей у справі зміцнення ринкових сил будівельної техніки та обладнання для виробництва бетонних виробів високої якості. Результатом є перша повністю інтегрована група компаній, яка пропонує комплексні рішення для промислового виробництва всіх видів бетонних продуктів, що збільшує довгострокові вигоди для клієнтів завдяки розширення Тоp-Werk Group у всьому світі".
________________________________________
Топ-Werk GmbH:
це німецька компанія, в якій домінуючу роль відіграє компанія: SR-Schindler, Maschinen Anlagentechnik GmbH з Регенсбурга Anlagentechnik і Prinzing GmbH Anlagentechnik und Formenbau з Блаубойрена, що спеціалізується на виробництві високорозвинених машин та обладнання для промисловості будівельних матеріалів. Обидві компанії будуть як і раніше керуватися їхніми власниками особами Джорджем Прінцінгом і і Річардом Шоерлайном.
Компанія Chemtech Bayern GmbH (Регенсбург) працюватиме та розроблятиме нові технології у напрямку будівельної хімії.
http://www.topwerkgroup.com

група HESS:
була заснована в 1948 році і в даний час є провідним світовим постачальником машин та обладнання для промисловості будівельних матеріалів. Послідовна політика впровадження інноваційних рішень HESS Group не тільки може запропонувати індивідуальні рішення, але і цілий ряд аксесуарів для виробництва бетонних блоків, бетонних труб і продукти ніздрюватий бетон та силікатну цеглу. Десять заводів, усестороння мережа продажів і обслуговування по всьому світу забезпечити швидке і ретельне розвиток всіх запитів клієнтів цілодобово і по всьому світу.
http://www.hessgroup.com

CGS:
промисловий інвестиційний фонд консультування, фонд надає товариству CGS Management giesinger gloor lanz & co. z співпрацю, базується в Фрайенбах / Пфеффікон в Швейцарії, інвестує в прибуткові промислові підприємства з особливим акцентом на технологічні інновації, стратегії органічного зростання buy and build.
CGS інвестує виключно у таких галузях: електроніка і електротехніка; системи, апаратури та обладнання, вимірювальні і контрольні, промисловості кооператив будівельних матеріалів і пластмас, в яких партнери мають комплексний і успішний досвід в робочому стані.
http://www.cgs-management.com

Для отримання додаткової інформації звертайтеся:
Ральф Байєр, прес-секретар менеджменту Top-Werk Group, тел.: +49 2736 497 680.
Крістоф Халлер, виконавчий директор компанії CGS Management Partner, тел.: +41 55416 16 40.
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

HESS-Group-TW Prinzing-TW Schindler-TW 

Download Pressemitteilung:

"Top-Werk Group wächst weiter"

Download Press Release:

"Top-Werk Group continues to grow"

Pobierz informację prasową:

"Top-Werk Grupa nadal rośnie"

131210-Top-Werk-Pressemeldung 131210-Top-Werk-Press-Release 131210-Top-Werk-Press-Release